Social Contact Info (3.0.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Label
ru: Метка

en: Phone
ru: Телефон

en: Fax
ru: Факс

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Address
ru: Адрес

en: Other
ru: Другое

en: Contact information
ru: Контактная информация

en: Email field is required.
ru: Поле Электронная почта является обязательным.
