Social Contact Block (3.0.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Label
sk: Označenie

en: Phone
sk: Telefón

en: Mobile
sk: Mobil

en: Address
sk: Adresa

en: Other
sk: Ostatné

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: Email field is required.
sk: Pole e-mail je povinné.
