Social Contact Block (3.0.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Label
te: లేబుల్

en: Address
te: చిరునామా

en: Other
te: ఇతర
