Social Contact Block (3.0.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Label
ar: التسمية

en: Address
ar: العنوان

en: Other
ar: آخر
