Social Contact Block (3.0.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Other
da: Anden

en: Contact information
da: Kontaktinformation
