Social Contact Block (3.0.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Other
gu: અન્ય

en: Contact information
gu: સંપર્ક માહિતી
