Social Contact Block (3.0.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: E-mail
he: אימייל

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Label
he: תווית

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: Address
he: כתובת

en: Other
he: אחר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר

en: LinkedIn
he: לינקדין
