Social Contact Block (3.0.3) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: E-mail
ja: メール

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Label
ja: ラベル

en: Phone
ja: 電話番号

en: Fax
ja: FAX

en: Mobile
ja: モバイル

en: Address
ja: 住所

en: Other
ja: その他

en: Contact information
ja: 連絡先

en: Instagram
ja: インスタグラム
