Social Contact Block (3.0.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Label
oc: Etiqueta

en: Address
oc: Adreça

en: Other
oc: Autre
