Social Contact Block (3.0.3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Fax
th: โทรสาร

en: Mobile
th: มือถือ

en: Address
th: ที่อยู่

en: Other
th: อื่นๆ
