Social Contact Block (3.0.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: E-mail
sv: E-post

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Label
sv: Etikett

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Other
sv: Övriga

en: Contact information
sv: Kontaktinformation
