Social Contact Block (3.0.4) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Label
fi: Tunnus

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Other
fi: Muu

en: Contact information
fi: Yhteystiedot
