Social Contact Block (3.0.4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Label
gl: Etiqueta

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Other
gl: Outro
