Social Contact Block (3.0.4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: E-mail
nn: E-post

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Label
nn: Etikett

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Other
nn: Andre
