Social Contact Block (3.0.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Label
sl: Oznaka
