Social Contact Block (3.0.4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Weight
ta: எடை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Other
ta: மற்றவை
