Social Contact Block (3.0.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Label
ug: بەلگە

en: Address
ug: ئادرېس

en: Other
ug: باشقا
