Social Contact Block (4.0.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Label
fa: برچسب

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Other
fa: ساير

en: Contact information
fa: اطلاعات تماس

en: FAX
fa: فکس
