Social Contact Block (4.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Endereço

en: Other
pt: Outros

en: Contact information
pt: Informações de contato
