Social Contact Block (4.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Label
be: Подпіс

en: Other
be: Іншыя
