Social Contact Block (4.0.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Label
lv: Etiķete

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Fax
lv: Faks

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Address
lv: Adrese

en: Other
lv: Citi
