Social Contact Block (4.0.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: E-mail
tr: E-posta

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Label
tr: Etiket

en: Phone
tr: Telefon

en: Fax
tr: Faks

en: Address
tr: Adres

en: Other
tr: Diğer
