Social Contact Block (4.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Label
ur: عنوان
