Social Contact Info (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Value
sq: Vlera

en: Weight
sq: Pesha

en: URL
sq: Adresa URL

en: Other
sq: Tjetër
