Social Contact Block (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: E-mail
pt: Email

en: Weight
pt: Peso

en: Link
pt: Ligação

en: Label
pt: Etiqueta

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Morada

en: Other
pt: Outro

en: Contact information
pt: Informação de contacto

en: Email field is required.
pt: O campo de email é obrigatório
