Social Contact Info (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Label
pl: Etykieta

en: Phone
pl: Telefon

en: Fax
pl: Faks

en: Address
pl: Adres

en: Other
pl: Inne
