Social Contact Info (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Label
fi: Tunnus

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Other
fi: Muu

en: Contact information
fi: Yhteystiedot

en: Email field is required.
fi: Sähköpostikenttä on pakollinen.
