Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Flickr API Key
af: Flickr API-sleutel

en: Delete
af: Vee uit

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Apply
af: Pas toe

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: Master
af: Meester
