Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Flickr API Key
ca: Clau de l'API del Flickr

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Counter
ca: Comptador

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Plugin
ca: Connector

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Apply
ca: Aplica

en: Identifier
ca: Identificador

en: Config
ca: Configuració

en: Master
ca: Mestre
