Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Flickr API Key
eu: Flickr-en API-aren gakoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
