Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Flickr API Key
hr: Flickr API Ključ

en: Delete
hr: Ukloni

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Counter
hr: Brojač

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
