Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Flickr API Key
kk: Flickr API кілті

en: Delete
kk: Өшіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Other
kk: Басқа

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Twitter
kk: Твиттер
