Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Flickr API Key
km: សោ Flickr API

en: Delete
km: លុប

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។
