Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Flickr API Key
kn: ಫ್ಲಿಕರ್ API key

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Identifier
kn: ಗುರುತುಗಾರ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
