Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Flickr API Key
ku: API KEYکلیلی پرۆگرامکردنی  Flickr

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.
