Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Flickr API Key
nn: Flickr API-nøkkel

en: Delete
nn: Slett

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Other
nn: Andre

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
