Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Other
oc: Autre

en: Sort by
oc: Triar per

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Apply
oc: Aplicar

en: Identifier
oc: Identificant

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
