Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Flickr API Key
ru: Ключ API Flickr

en: Delete
ru: Удалить

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Desc
ru: По убыванию

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Other
ru: Другое

en: Counter
ru: Счётчик

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Plugin
ru: Плагин

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Apply
ru: Применить

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: Config
ru: Конфигурация

en: Twitter account
ru: Учётная запись Twitter

en: Group id
ru: Идентификатор группы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Access Token
ru: Ключ доступа
