Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Flickr API Key
th: รหัส API ของ Flickr

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Other
th: อื่นๆ

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.
