Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Flickr API Key
tr: Flickr API anahtarı

en: Delete
tr: Sil

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Desc
tr: Azalan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Other
tr: Diğer

en: Counter
tr: Sayaç

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Plugin
tr: Eklenti

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: Apply
tr: Uygula

en: Identifier
tr: Tanımlayıcı

en: Config
tr: Yapılandırma

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
