Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Flickr API Key
da: Flickr API-nøgle

en: Delete
da: Slet

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Desc
da: Faldende

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Other
da: Anden

en: Counter
da: Tæller

en: Sort by
da: Sortér efter

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Apply
da: Udfør

en: Identifier
da: Identifikator

en: Config
da: Konfigurér

en: Asc
da: Stigende
