Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Flickr API Key
ka: Flickr-ის API  გასაღები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Plugin
ka: ჩანართი
