Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Flickr API Key
pl: Klucz API Flickrera

en: Delete
pl: Usuń

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Desc
pl: Malejąco

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Counter
pl: Licznik

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Twitter account
pl: Konto Twitter

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
