Social Counters (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Flickr API Key
fi: Flickr:n API-avain

en: Delete
fi: Poista

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Id
fi: Tunniste

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Counter
fi: Laskuri

en: Sort by
fi: Lajittele

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Apply
fi: Käytä

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Config
fi: Asetukset

en: Twitter account
fi: Twitter tili

en: Master
fi: Isäntä
