Social Counters (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Flickr API Key
uk: Ключ API Flickr

en: Delete
uk: Видалити

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Desc
uk: Спад

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Other
uk: Інше

en: Counter
uk: Лічильник

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Plugin
uk: Плаґін

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Apply
uk: Застосувати

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Twitter
uk: Твітер

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Twitter account
uk: Обліковий запис Twitter

en: Group id
uk: Ідентифікатор групи

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Google Plus
uk: Google +

en: Pinterest username
uk: Ім'я користувача Pinterest

en: Pinterest username or id. Examples: 'cocacola' or '205265832924678423'
uk: Ім'я користувача Pinterest чи ідентифікатор. Приклади: 'cocacola' чи '205265832924678423'
