Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Flickr API Key
be: Flickr API Ключ

en: Delete
be: Выдаліць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Apply
be: Ужыць
