Social Counters (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Id
bg: Номер

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Apply
bg: Търси
