Social Counters (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Flickr API Key
hy: Flickr API Բանալի

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
