Social Counters (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Desc
it: Disc

en: Configuration
it: Configurazione

en: Other
it: Altro

en: Counter
it: Contatore

en: Sort by
it: Ordina per

en: @type: deleted %title.
it: @type: %title eliminato.

en: Apply
it: Applica

en: Identifier
it: Identificativo

en: Config
it: Configurazione

en: Master
it: Principale
