Social Counters (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Flickr API Key
lt: Flickr API raktas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Apply
lt: Pritaikyti
